Crucifixed Crow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crucifixed Crow

The way we need to talk
 
HomeLatest imagesRegisterLog inHome

 

 Analogija VS. Digitalija

Go down 
2 posters
AuthorMessage
demijan

demijan


Number of posts : 8
Age : 44
Location : Zagreb
Registration date : 2008-07-16

Analogija VS. Digitalija Empty
PostSubject: Analogija VS. Digitalija   Analogija VS. Digitalija Icon_minitime17th July 2008, 21:53

Ajde..
više filozofije, manje tehnikalija Smile

Da vidimo one prave znalce Wink
Back to top Go down
Crucifixed Crow(Admin)
Admin
Crucifixed Crow(Admin)


Number of posts : 40
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 2008-07-14

Analogija VS. Digitalija Empty
PostSubject: Re: Analogija VS. Digitalija   Analogija VS. Digitalija Icon_minitime17th July 2008, 23:10

Dobro mogu ić na foru...analogna ali ću malo filozofirati xD

Digitalna fotografija je fotografija "modernog doba".Tehnika je napredovala i olakšala današnji život.Zašto bi se mučili s izradom i fotografiranjem kad danas možete dobiti fotke u roku sat vremena.Jer ono...danas svi možemo biti fotografi,zašto ne -.-...
Ne bih baš uspoređivao to dvoje jer po meni je original dovoljan,znači analogna fotografija i njen stari proces.Upravo to je ono što je označavalo fotografiju i dalo joj neku draž.Nema ljepšeg nego zatvoriti se u komoru i fiksirati.No ja to opet gledam s moje nekakve "umjetničke"strane.xD

Po kvaliteti je vrloo mala razlika... jer digitalno je gotovo savršena imitacija.Ali kako god da okrenem ja to dvoje ne mogu uspoređivati.Radi se o fotografiji ali o fotografiji drugog vremena.
Kvalitetu ćemo dobiti i od jednog i od drugog,samo je pitanje hoćeš li uzeti kvalitetan film ili kvalitetan digitalac...
Back to top Go down
https://crucifixedcrow.forumcroatian.com
 
Analogija VS. Digitalija
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Crucifixed Crow  :: Svijet Fotografije-
Jump to: