Crucifixed Crow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crucifixed Crow

The way we need to talk
 
HomeLatest imagesRegisterLog inHome

 

 Uzas je moja furka...

Go down 
+3
Nur Lillith
royalmadness
Starla von Does
7 posters
AuthorMessage
Starla von Does

Starla von Does


Number of posts : 173
Location : Đakovo
Registration date : 2008-07-16

Uzas je moja furka... Empty
PostSubject: Uzas je moja furka...   Uzas je moja furka... Icon_minitime16th July 2008, 23:47

Kako se oblacite?Vas fav stil?Koliko smatrate vaznim to da furka prati glazbu?
Kakve furke mrzite?Jeste li ikada bili ismijavani zbog vaseg nacina oblacenja?Koliko vam je opce neka furka vazna??
Back to top Go down
royalmadness

royalmadness


Number of posts : 6
Location : where birds fall from the sky
Registration date : 2008-07-16

Uzas je moja furka... Empty
PostSubject: Re: Uzas je moja furka...   Uzas je moja furka... Icon_minitime17th July 2008, 00:24

keh, furka je danas 'kao' važna, no osobno me zaboli ko se na ke fura jerbo nemam vremena (kaže osoba koja nabaci na sebe prvo ke se nađe pri ruci lol! >no dakako za poso se čak i počešljam<. afro )

a glazba i furka? e ovisi. ne znam za druge al da ja obleku kombiniram s glazbom mislim da ne bi izašla van kak bi to strašno zgledao, no svakom svoje dakako.
i nebi znala jel me ko ismijavo. iskreno, kad bi čula sve ša ljudi govore di bi ja stigla (teški oblik 'PROPUH' sindroma),

i nope, furka mi ni važna, a zaš i bi bila kad ima važnijih stvari.
bilo to glazba, friz, oblekica... meni sve ravno...
Back to top Go down
Nur Lillith

Nur Lillith


Number of posts : 78
Age : 93
Registration date : 2008-07-16

Uzas je moja furka... Empty
PostSubject: Re: Uzas je moja furka...   Uzas je moja furka... Icon_minitime17th July 2008, 02:13

UFFFFFFF...

svoj stil bih nazvala psihodelicnim...

em sam obojala kosu u bijelo Uzas je moja furka... 288876 a nosam crne suknje i crne maice sa obaveznim nekim apstraktnim detaljem...koji samo na jednom mjestu se onak istice i oci kopa..

ne bih mogla to nigdje svrstati...volim sama sebi sivati i raditi odjecu (ako ne to) onda obavezno svaka kupljena majica ili bilo sta drugo bude na masini prepravljeno Suspect
bas onako kako ja volim Very Happy

ne pratim modne trendove jer je to apsolutna laz....CISTI MARKETNIG....kakve ima veze da li cu ove zime nositi zeleno ili zuto....KAKO KOD...nosim ono sto smatram da mi dobro stoji i sto na meni ima veze sa vezom...
takodjer ne patim od marki jer sam se osvjedocila da neke majice koje sam platila 20 kn duze traju od nekih od 200kn

ionako ne placam u tih 200kn kvalitetu jer sve velike dizajnerske tvrtke imaju radne snage u kini (jeftina radna snaga)....tako da zapravo placam nista drugo nego marku i razvikanost

ETO NJIMA NA U DUPE...DA JOS NE BI...



Uzas je moja furka... 285600

Very Happy
Back to top Go down
Crucifixed Crow(Admin)
Admin
Crucifixed Crow(Admin)


Number of posts : 40
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 2008-07-14

Uzas je moja furka... Empty
PostSubject: Re: Uzas je moja furka...   Uzas je moja furka... Icon_minitime17th July 2008, 05:16

Hmm moj stil...Crno/bijele kombinacije su mi naj.Volim košulje,kravate koje često nosim....za mene je to normalno.Slojevito se oblačim,i trpam,kombiniram sve što dođe pod ruku.
Volim retro uzorke i odjeću dugih rukava...pogotovo u zimi nabaciti toplu vestu,kaput i šetati po vani...ok,sad kao da malo...pretjerujem Uzas je moja furka... 70410 xD

Ugl,budi svoj,kombiniraj,ne povlači se za drugima.Stil je "kreativnost",a najljepši je osjećaj kad ti toga ne nedostaje. Uzas je moja furka... 722854
Back to top Go down
https://crucifixedcrow.forumcroatian.com
Mihaela

Mihaela


Number of posts : 48
Age : 43
Location : ...in the middle of nowhere...
Registration date : 2008-07-16

Uzas je moja furka... Empty
PostSubject: Re: Uzas je moja furka...   Uzas je moja furka... Icon_minitime17th July 2008, 09:04

Hm...kad malo bolje razmislim, ja i nemam neki "stil" oblačenja...
Volim svašta...boje oblačim prema raspoloženju...već duže vrijeme sam sva crveno-crno-bijela...
Najčešće sam u nekim sportish varijantama...

Ne dira me previše što drugi govore i ne povodim se za modnim trendovima...

Jedino što nikako ne volim su štikle, špičaste cipele i haljine...
A obožavam tenesice, kratke lepršave suknjičičice i trenirke...
Back to top Go down
Angel_Potion

Angel_Potion


Number of posts : 61
Age : 34
Location : ...in your dreams...
Registration date : 2008-07-18

Uzas je moja furka... Empty
PostSubject: Re: Uzas je moja furka...   Uzas je moja furka... Icon_minitime20th July 2008, 00:20

Baiiiiiiiii...

Još sam malo čeljade, i uz to se nisam definirala još...
Što se tiče glazbe da diktira stil?
To je danas skoro pa normalno, pogotovo tu odakle sam ja...

Al ja sam valjda izmedju...
Volim boje pa ih kombiniram =)
Al da sad imam neki posebni odjevni predmet ne...
I dalje sam vjerna trapericama i majicama...
Nikakve komplikacije =)
Back to top Go down
danko

danko


Number of posts : 27
Registration date : 2008-07-18

Uzas je moja furka... Empty
PostSubject: Re: Uzas je moja furka...   Uzas je moja furka... Icon_minitime20th July 2008, 00:44

jednostavnost, ovisna o trenutku, pretežno crna boja, al ne i osnovna i jedina sunny
Back to top Go down
Starla von Does

Starla von Does


Number of posts : 173
Location : Đakovo
Registration date : 2008-07-16

Uzas je moja furka... Empty
PostSubject: Re: Uzas je moja furka...   Uzas je moja furka... Icon_minitime20th July 2008, 11:14

Ok sad bih kao ja trebala nes napisat... XD
Khm obozavam se nak retro oblacit...Voljem musku retro odjecu,tak da se zna dogoditi da se nekad tak mal djecacki obucem. afro
Posebno me fascinira stil 20-tih,pa vecinom kombiniram crveno-crnu boju...Sve u svemu volim zenstvenost kombinirati sa nekim djecackim stilom. jocolor
Back to top Go down
Sponsored content





Uzas je moja furka... Empty
PostSubject: Re: Uzas je moja furka...   Uzas je moja furka... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Uzas je moja furka...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Crucifixed Crow  :: Fashion & LifeStyle-
Jump to: